İletişim Bilgileri

Habesis

  • Yetkili Kişi: Gökhan TİL
  • Telefon numarası: +90 (312) 447-17-79 dahili no 0
  • Adres: Yeni Foça Sokak 7/9-10 G.O.P çankaya, Çankaya, Ankara, 06700, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
Yaesu VR-120 Profesyonel İletişim Alıcısı, resim 1
  • Yaesu VR-120 Profesyonel İletişim Alıcısı, resim 2

Yaesu VR-120 Profesyonel İletişim Alıcısı

Hareket halindeyken var izleme profesyonel için, VR-120 El Alıcı ideal bir seçimdir. Geniş bant sahip 1.300 MHz (hücresel bloke), sağlam yapı ve çalışma.
sipariş alınır, 7 gün
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Gökhan TİL
  • Telefon numarası: +90 (312) 447-17-79 dahili no 0
  • Adres: Yeni Foça Sokak 7/9-10 G.O.P çankaya, Çankaya, Ankara, 06700, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Ultra Uzun Pil Ömrü
VR – 120 özel tipik olarak " AA " alkalin pil ( 40 mW ses çıkışı da ) bir çift çalışma 20 saat sağlayan , düşük pil ömrü için tasarlanmıştır. Pil Koruyucu fonksiyonu yok sinyali mevcut olduğunda pil ölçüde drenaj azaltır .
Basit 4 – Tuş
VR – 120hiç akıllıca bir ön panel alıcının birçok işletim fonksiyonları komut için kullanılan dört büyük anahtarları içerir . Bu tuşlar , yan tarafındaki "Fonksiyon " tuşuna , ve Ana Tuning Topuz EğerDX eylem ayarlamak için gereken tüm ! Ekranda ve fonksiyon tuşları tam gece kullanım kolaylığı için , aydınlatılır.
Kolay Erişim ile geniş bant frekans kapsaması
VR – 120frekans aralığı 0.1 sürekli kapsama ~ 1299,995 MHz ( hücresel frekanslar bloke olmayan restorable edilmiştir ) sağlar . Bu geniş frekans aralığı uygun maksimum kolaylık sağlamak için , on iki bant segmentleri ayrılır . Eğer bir frekans , çalışma modu ( AM / FM / Geniş FM ) ve bu frekans aralığı için uygun kanal adımları ayarlandığında otomatik olarak seçilir , diğer istasyonları arama etrafında ayar kolaylığı için . Bu ayar aralığında diğer gereksinimleri varsa tabii ki , el , mod ve ayar adımları seçebilirsiniz .
Yüksek Öncelikli İstasyonları için basit Tek Tuşla Anılar
Dört yüksek öncelikli istasyonları ön panel tuşlarından birine tek bir basın kullanarak , özel hafıza kanallarından hatırlattı olabilir böyleceVR – 120 ayarlayabilirsiniz .
Çok yönlü 640 – Kanal Bellek Sistemi
VR – 120 64 kanal her on " Bankalar " içine kanalların bölümleme sağlayan çok yönlü bir 640 – kanal bellek sistemi içerir . Kullanıcılar fotoğrafları kısa dalga yayın , maksimum ayar kolaylığı için ayrı ayrı FM yayını , Kamu Güvenliği ve Amatör Radyo kanalları , !
Tarama Modu Geniş seçimi
Verimli tarama herhangi bir alıcı performansını anahtarıdır ve tarama geldiğindeVR – 120 bir şampiyonudur! Fonksiyonu özel bir " Tarama Arama Band " sınırları tarama gibi yedi hafıza kanalı atar ve özellikle frekans atlama için bir 64 – kanal " Atla " bellek banka size izlemek gerekmez son istasyonlar sağlar . Hafıza arasında Tarama özellikleri şunlardır : • Tam Hafıza Tarama • Bellek Bankası Tarama • Seçilen Bellek Kanal ( " Tercihli " ) Tarama • Programlanabilir Band -Limit Hafıza Tarama ( PMS ) • Akıllı Arama ™ (Otomatik Hafıza Yükleme ) • Öncelikli Kanal İzle • Çift izlemek
Genişletilmiş Eğlence ve Oyunlar
VR – 120 , diğer istasyonun frekansı el ile sıfır sağlayarak, hemen yakınında çok güçlü bir sinyal sıklığı ölçen bir " Kanal Sayaç " özelliği içerir . Veizleme eylemi bir sükunet yaşarsanız ,VR – 120 Slot Oyunu oynamak ! Üç sütun rasgele sayı üreteci Eğer şans eğlenceli bir oyunVR – 120 en mikroişlemci karşı fikir maç sağlar

Ticiz.com'un rehber kategorisi: Ankara'daki Güvenlik projeleri
Oluşturma tarihi: 13.09.2013 10:15
Düzenleme tarihi: 12.05.2014 16:21